izmirde tabela dünyasi

izmir tabela reklam, izmir tabelacı, izmir reklam, izmir reklamcı

Kutu Harf Tabela

 

PASLANMAZ KROM KUTU HARF TABELA

FİLELİ KROM KUTU HARFLER

Paslanmaz krom ile yapılan ve tamamen el işçiliğine dayalı olan kutu harf, tabela çeşitleri arasında en hoş görünüme sahip tabelalardan biridir. 
Kutu harf pleksi ve alüminyumdan da yapılabilir ama hiç birinde krom görüntüsü olmaz. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolaydır, fakat bununla birlikte krom kutu harf imalatı da bir o kadar zordur. 

Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harfler paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneğide mevcuttur. İçten led ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturarak işyerinize kaliteli ve hoş bir görüntü verir.
Krom Kutu harf tabelalarda Metalik ve altın sarısı renkleri mevcuttur.
 

GÜMÜŞ (METALİK) RENK KROM KUTU HARF

Paslanmaz kutu harf, tabela çeşitleri arasında en klas ağır bir görüntüye sahip olanlardandır. İster ışıklı, ister ışıksız harflerin içine modül led döşenerek ışıklı olarak imal edilebilir. Genelde bu kutu harfi Avukatlar, İnşaat Firmaları, Kuyumcular, Tekstil Firmaları daha çok tercih ederler.

GOLD (ALTIN) RENK KROM KUTU HARF
Genelde bu kutu harfi kuyumcular tercih eder, sebebi ise hem pahalı hemde görkemli olduğundandır. Onlar için gold rengi daha pahalı ve altını anımsatır. İnşaat şirketleri de bunu tercih ederler, mali güçlerini yansıtmak ve için reklamlarına özen göstermek zorundadırlar. 

Firmamız bünyesinde üretim yaptığımız için, ürünlerimizi kaliteli ve uygun fiyatlara müşterilerimize sunmaktayız. Piyasa fiyatlarının altında yaptığımız kutu harf tabelaları kısa sürede üreterek, montajını çok kısa sürede yapmaktayız.

ALÜMİNYUM KUTU HARF TABELA  

Aluminyum kutu harf tabela, krom kutu harfli tabela kadar olmasa da popüler bir tabeladır. Alüminyum harfin imalatında en önemli detaylar kullanılan malzemenin kalınlığı, boyası ve tabiki işçiliği. Alüminyum harfte kullanılan malzeme 2mm olmalıdır. Bu kalınlığın altındaki harfler de kaynaktan dolayı vuruklar oluşur. Statik boya dış mekanda 5 yıla kadar dayanıklılık gösterir.Dış mekanda kullanılacak harflerin ledleri silikonlu su geçirmez olmalıdır. Bizim tüm aluminyum harfli tabela imalatlarımızda, 2 yıl garanti süresi vardır. Bu garanti malzeme ve imalattan dolayı oluşabilecek olumsuzlukları kapsar.

Bu tip tabelalarda kullanılan harfler istenen renklerde olabildiği için, ışıklı tabelalar arasında hem kaliteli, hemde dikkat çekici tabelalardır. Harfler CNC ile kesilip kenar bantları argon kaynağı kullanılarak dönüldükten sonra, fırın boyada boyanır ve kullanıma hazır hale gelir. İster ışıksız ister harflerin içine modül led döşenerek ışıklı olarak imal edilebilir. 

PLEKSİ KUTU HARF TABELA
Pleksi kutu harfli tabelalar şık ve gösterişli bir tabeladır. Pleksi kutu harfte en önemli husus, çekme pleksi ve dökme pleksi farklılılğıdır. Özellikle dış mekanlarda kullanılan tabelalarda, dökme pleksi tercih edilmelidir. Dökme pleksi hem yapısı itibariyle, hem imalatta kullanılan özel yapışkanı itibariyle daha dayanıklıdır. Çekme pleksi dış mekanda güneş ve soğuk hava ile temasta bulunduğunda, harfin yüzeyinde dönme ve dalgalanmalar oluşmaktadır. Dış mekanda kullanılacak harflerin ledleri silikonlu su geçirmez olmalıdır. Bizim tüm pleksi harfli tabela imalatlarımızda, 2 yıl garanti süresi vardır. Bu garanti malzeme ve imalattan dolayı oluşabilecek olumsuzlukları kapsamaktadır.
Etiketler : izmir tabela izmir tabelaci izmirde tabela izmir kutu harf izmir krom kutu harf izmir pleksi kutu harf izmir vakum harf izmir kabartma harf izmir t